Ny eller ändrad mejladress?


Alla ni (medlemmar) som har införskaffat en mejladress för första gången, eller ni som har ändrat mejladress sedan registreringen på föreningens hemsida, och INTE har informerat ordförande eller webmaster, kan kanske göra detta. Skicka ett mejl med aktuella mejladress samt namn och medlemsnummer, så kommer vi att lägga in Er i vårt system med en uppdaterad mejladress. Detta både för att vi ska kunna nå Er och för att skicka information från föreningen till medlemmarna.

Gå till denna sida: https://www.aasbo-gen.com/blogg/asbo/kontakta-oss/
på föreningens hemsida, ni behöver inte vara inloggade, klicka på namnet på personen ni vill skicka till och skriv: Ert Namn, medlemsnummer och mejladress. Klicka sen på knappen “skicka” och allt är klart.

Lämna en kommentar